O nás

Vítejte na stránkách velkoobchodu potravin s hlavním zaměřením na slovenské sýry. V nabídce máme tvrdé sýry – Hriňovskou cihlu 30% a Hriňovskou cihlu 45% , Hriňovec uzený 45%, eidam uzený 45% ale i slovenské speciality – parenice uzené i neuzené, polooštěpky uzené i neuzené, slovenské sýry bílé i s kořením, nitě uzené i neuzené, brynzu , parený sýr ve tvaru srdce.

Dalšími speciálními sýry v naší nabídce jsou různé druhy tvarůžek z Loštic. ( ochucené tvarůžky Pozdrav z Loštic, gastro balení 850g, malé tvarůžky 420g)

Prodáváme i výrobky z masa (klobásy, cigára, špekáčky, vídeňské párky, uzená žebra, anglická slanina, uzené kolena, uzená plec, uzená kotleta, všechny druhy salámu a spoustu dalších masových výrobků) od řeznictví Lukáš Gebauer – Otice.

Pravidelně tyto produkty rozvážíme v úterý na Bruntálsko a Jesenicko a ve středu na Budišovsko, Vítkovsko do Moravského Berouna, Dvorců a dalších měst a obcí v okolí obou linek. Stačí zavolat na telefonní čísla nebo poslat objednávku na mail. Tuto informaci najdete v kontaktech. Objednávku dovezeme k Vám až domů za velkoobchodní ceny. Přesnou trasu najdete v rozvozových trasách. Dodáváme do restaurací, hotelů, potravin, ale i soukromým osobám, které den předem nahlásí objednávku.