Pravidla pro nákup

Důležité upozornění

Jelikož se jedná o prodej potravin, každá objednávka přes e-shop bude dopředu konzultována telefonicky nebo e-mailem.

Proto musíte vždy zanechat na sebe kontakt. Nebude se to týkat již registrovaných zákazníků.

 

Pro Opavu, okolí a obce uvedené v rozvozových trasách.

  • E-shop jsme spustili z toho důvodu, aby každý dostal přesně to, co si objednal. Masné výrobky z naší nabídky objednejte do čtvrtka předcházejícího týdne, abyste měli jistotu, že je pro Vás na rozvozu budeme mít. Jinak si musíte vybrat z toho co „bereme navíc“.
  • Ostatní výrobky je možné si objednat kdykoli Vás napadne a vše bude po domluvě dodáno v nejbližším možném termínu. U každé objednávky uveďte telefon nebo mail, abychom vás mohli kontaktovat a domluvit se na předání zboží. Pokud uděláte objednávku přes e-shop nemusíte ji platit kartou ani převodem, ale můžete ji zaplatit až při předání zboží, tak jak jste doposud zvyklí. Možnost dobírka.
  • Nově přibyla právě na rozvozu možnost platby kartou.
  • Protože se jedná o zboží kdy každý kus jednotlivých druhu sýrů, nebo masa a masných výrobků má jinou hmotnost, tak přesnou celkovou cenu Vám můžeme oznámit až po připravení objednávky. Proto se doporučuje platba na dobírku neboli při předání zboží.
  • U kusového zboží kdy je předem jasná konkrétní cena můžete v e-shopu platit kartou i převodem po zaslání naši faktury. Po uhrazení celé částky Vám bude objednávka doručena.
  • V Opavě a okolí je minimální objednávka přes e-shop stanovena na 500,- Kč.

Viz také Rozvozové trasy

 

Pro vzdálenější zákazníky mimo Opavu a okolí

  • Na tomto e-shopu, protože všechny sýrové a masné výrobky jsou v kategorii chlazené zboží se do větší vzdálenosti, kde zboží nemůžeme dovézt vlastním chladicím vozem, ale musíme poslat nějakým dopravcem, mohou objednat jen konzervy, přílohy, šťávy. Toto zboží není označené symbolem chlazené zboží.
  • Do 100 km od Opavy při větší objednávce pro velké firmy a jejich zaměstnance, nebo pro podnikatelské subjekty zboží jednorázově zavážíme mimo rozvozové dny – pondělí, čtvrtek a pátek.
  • Taková objednávka musí být dopředu s námi projednána a domluven datum a čas dovozu. Většinou je platba při předání zboží.

 

Změna ceny objednávky

Vyhrazujeme si změnu ceny objednávky z důvodu změny ceny u našeho dodavatele. Pokud k této situaci dojde, budeme vás kontaktovat telefonicky.