Pravidla pro nákup

Důležité upozornění

Jelikož se jedná o prodej potravin, každá objednávka přes e-shop bude dopředu konzultována telefonicky nebo e-mailem.

Proto musíte vždy zanechat na sebe kontakt. Nebude se to týkat již registrovaných zákazníků.

 

Pro Opavu, okolí a obce uvedené v rozvozových trasách.

  • E-shop jsme spustili z toho důvodu, aby každý dostal přesně to, co si objednal. Masné výrobky z naší nabídky objednejte do čtvrtka předcházejícího týdne, abyste měli jistotu, že je pro Vás na rozvozu budeme mít. Jinak si musíte vybrat z toho co „bereme navíc“.
  • Ostatní výrobky je možné si objednat kdykoli Vás napadne a vše bude po domluvě dodáno v nejbližším možném termínu. U každé objednávky uveďte telefon nebo mail, abychom vás mohli kontaktovat a domluvit se na předání zboží. Pokud uděláte objednávku přes e-shop nemusíte ji platit kartou ani převodem, ale můžete ji zaplatit až při předání zboží, tak jak jste doposud zvyklí. Možnost dobírka.
  • Nově přibyla právě na rozvozu možnost platby kartou.
  • Protože se jedná o zboží kdy každý kus jednotlivých druhu sýrů, nebo masa a masných výrobků má jinou hmotnost, tak přesnou celkovou cenu Vám můžeme oznámit až po připravení objednávky. Proto se doporučuje platba na dobírku neboli při předání zboží.
  • U kusového zboží kdy je předem jasná konkrétní cena můžete v e-shopu platit kartou i převodem po zaslání naši faktury. Po uhrazení celé částky Vám bude objednávka doručena.
  • V Opavě a okolí je minimální objednávka přes e-shop stanovena na 500,- Kč.

Viz také Rozvozové trasy

 

Pro vzdálenější zákazníky mimo Opavu a okolí

  • Na tomto e-shopu, protože všechny sýrové a masné výrobky jsou v kategorii chlazené zboží se do větší vzdálenosti, kde zboží nemůžeme dovézt vlastním chladicím vozem, nově spolupracujeme s rozvozcem chlazeného zboží po celé ČR – CoolBalik. Podmínky dodání zboží tímto dopravcem jsou uvedeny na jejich stránkách www.coolbalik.cz. Sběr našich objednávek je každou středu v MSK a dodávka je podle toho, který den zaváží firma CoolBalik zboží ve Vašem kraji. Do objednávky můžete nově zařadit veškeré i chlazené zboží z naši nabídky a jakmile nám přijde objednávka přes e-shop, tak Vám zavoláme a domluvíme konkrétní podmínky dodání.

 

Změna ceny objednávky

Vyhrazujeme si změnu ceny objednávky z důvodu změny ceny u našeho dodavatele. Pokud k této situaci dojde, budeme vás kontaktovat telefonicky.